Setkání s prodejci PREMIUM ve Varnsdorfu

Setkání s našimi prodejci Premium z České i Slovenské republiky je významná událost a tradice, kterou přerušilo jen období Covidu. Naše obchodní partnery zveme k nám, kde mají možnost potkat se se zástupci vedení naší společnosti, dozvědět se něco o směřování firmy i o vývoji a trendech ve vytápění. Nechybí ani zajímaví hosté, ani možnost podívat se druhý den do výrobního procesu.

Především toto setkání považujeme jako poděkování za letitou spolupráci a možnost si přátelsky popovídat po formální části u rautu a utužovat dobré vztahy v pěkném prostředí pivovaru Kocour ve Varnsdorfu.

Zde je totiž možnost představit naživo nové modely (či nové varianty). K prohlédnutí tu byla kachlová kamna SARA a FARO, krbová kamna LIVORNO v novém obkladu, AZUL, LAROS, MOLDE a krbová vložka SKARA a také demonstrovat provoz a výhody peletových kamen. Letos jsme zprovoznili peletová kamna HSP 4 PRATO. O přestávkách se tu hodně diskutovalo.

  • Letos přidal svou prezentaci i ředitel společnosti Václav Cintl s ohlédnutím na vývoj ekonomiky od dob pandemie a její důsledky do chodu výroby, aby vysvětlil kroky, které vedly k navyšování cen i změny v dodávkové schopnosti.
  • Obchodní ředitel Josef Starove zhodnotil uplynulý rok a představil nejen novinky v oblasti produktů, ale i podpory prodeje, zjednodušení objednávání i dostupnost údajů o skladovosti či výrobním plánu v online platformě 24/7.
  • Zajímavým hostem byl Miroslav Drobník ze společnosti CIKO komíny, který promluvil o trendech a vývoji ve stavebnictví v návaznosti na energetickou náročnost staveb, legislativy i používání materiálů. S námi spolupracuje na testování komínů a kouřoviny pro peletová kamna.
  • Tradičně měli svou prezentaci šéf zákaznického servisu Mojmír Středa (s praktickými ukázkami, jak vypadá zanedbaná údržba či nedodržení postupů u kamen) a manažerka PR a marketingu Michaela Cintlová.

Kromě řečníků byli přítomni i technický ředitel David Tröschel, obchodní zástupce pro Čechy Michal Farský (náš benjamínek) a kolegyně z obchodního back office Irena Grofová a Petra Paťhová.


Druhý den provedl zájemce výrobou nový výrobní ředitel Stanislav Kaděra. Z bezprostřední i dodatečné zpětné vazby víme, že tato setkání jsou důležitá. Kromě spousty informací si účastníci odvážejí i čerstvě vytištěné katalogy pro sezónu 2023/2024 a drobné dárky.

Už teď se těšíme na další rok. Děkujeme vám, že jste dorazili.

Zpět
?
Chcete poradit s výběrem?
Zeptejte se nás. Na dotazy odpovídá servisní technik Mojmír Středa.
Více informací