Výzkum a vývoj

Společnost HAAS+SOHN Rukov disponuje R&D (Research & Development) oddělením, které v oblasti výzkumu a vývoje pokrývá potřeby celé skupiny HAAS+SOHN a nabízí své služby i zákazníkům mimo skupinu. 

 

Co je naší doménou? Zpracování projektů od A do Z

Oddělení R&D zpracovává komplexní vývojové projekty zaměřené na vývoj  peletových a krbových kamen, vložek a plynových spotřebičů. Oddělení tvoří tým zkušených konstruktérů a techniků s dlouholetou praxí v oboru. Můžeme nabídnout personální a technické kapacity pro řešení vývojových projektů, především v oblasti zpracování plechu a svařování.

Vývojové projekty zpracováváme od A až do Z, tedy od vypracování ideového záměru, přes designový návrh, vzorkování, certifikaci až po zavedení do sériové výroby.

 

Aplikovaný výzkum

Provádíme aplikovaný výzkum v oblasti spalování tuhých paliv a konstrukce spalovacích komor. 

Vývojové a zkušební centrum společnosti v Jiřetíně pod Jedlovou je vybaveno moderní zkušebnou pro zkoušení spalovacích komor všech typů. Pět zkušebních stanovišť poskytuje dostatečnou kapacitu pro zkoušení široké škály topidel, včetně zařízení s teplovodním výměníkem.  Diagnostika spalovacího procesu je zajišťována měřící aparaturou a vyhodnocovacím software.

 

Kontakty

?
Chcete poradit s výběrem?
Zeptejte se nás. Na dotazy odpovídá servisní technik Mojmír Středa.
Více informací