Užijte si mini dovolenou v Čechách

Někdy stačí víkend na to se zrelaxovat. Dát si wellness, masáž, saunu nebo naopak nazout pohodlné boty a vyrazit do přírody. Navštívit zámek nebo atraktivní místa. Dát si dobré jídlo nebo si ugrilovat steak? Nemůžete se rozhodnout, čemu dát přednost? Dopřejte si klidně všechno najednou. Máme pro vás tip na zážitky plné nevšední romantiky. Dvě zajímavé lokality, které mají jednoho společného jmenovatele – Colony Glamping.

 

Glamping Brdy

Oheň i ve stanu? A proč ne, když je pod kontrolou. On to totiž není obyčejný stan (resp. dva stany) a sílu plamenů si regulují kamna. Peletová kamna HSP 1.17. Krásně vytopí prostor, který svým tvarem zvenku připomíná iglú. Výhled z něj se neokouká. Jste totiž v samém středu přírody chráněné krajinné oblasti Brdy.

Nejste-li typy „pod stan“, můžete si vybrat dřevěnou kabinu. Takový luxus „v kostce“. Kabina je vybavena ložnicí, ze které máte výhled přímo do krajiny. Obývací prostor s plně vybavenou kuchyňkou a peletovými kamny. Už jste objevili výhody vytápění peletovými kamny?

"Pro naše hosty jsou peletová kamna mnohem jednodušší na ovládání. Splňují stejný efekt jako kamna na dřevo a hlavně mají krásný design a jsou velmi nenáročná na úklid." říká sama majitelka Colony Glamping, proč si do svých obydlí zvolila právě peletová kamna.

 

Glamping Pošumaví

Glamping je spojení campingu a glamouru, tedy luxusní kempování. V Pošumaví ve Strašicích najdete takové luxusní kousky hned dva. Jeden je na kolečkách a proto se jmenuje Nomád. Ten druhý má název Ovocný sad, a je nasnadě, kde se nachází.

Pokud se vám nechce toulat přírodou, máte k dispozici saunu a horkou lázeň v sudu. Na venkovním grilu si připravíte domácí hostinu. Tady zažijete opravdové PRIMA CHVÍLE.

Tak na co ještě čekáte? Rezervujte si svůj pobyt raději hned.

Zpět
?
Chcete poradit s výběrem?
Zeptejte se nás. Na dotazy odpovídá servisní technik Mojmír Středa.
Více informací