Tisková zpráva

HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. pokračuje v poskytování svých služeb bez ohledu na insolvenční problémy HAAS+SOHN Ofentechnik GmbH

Jiřetín pod Jedlovou, 20. června 2024

HAAS+SOHN Rukov, s.r.o., přední český výrobce krbových a peletových kamen, jakož i krbových vložek, by rád ujistil své zákazníky a obchodní partnery, že insolvenční problémy sesterské společnosti HAAS+SOHN Ofentechnik GmbH v Rakouském Puchu nemají žádný vliv na provoz ani finanční stabilitu české společnosti. Veškeré obchodní vztahy, výroba a distribuce našich výrobků pokračují bez jakýchkoliv omezení.

Zákazníci a obchodní partneři HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. se mohou spolehnout na to, že i nadále poskytujeme stejné kvalitní produkty a služby, na které jsou zvyklí. Naše společnost je samostatně fungující entitou s vlastními zdroji, řízením a trhem. 

„Chceme ujistit naše zákazníky, že veškeré smlouvy, objednávky a servisní služby budou nadále plněny podle dohodnutých podmínek. Jsme nezávislou a finančně zdravou společností a pokračujeme v poskytování našich služeb na stejné úrovni, jakou naši zákazníci očekávají,“ řekl Ing. Václav Cintl, ředitel společnosti HAAS+SOHN Rukov, s.r.o.

Pokud se k vám dostala zpráva z HAAS+SOHN Ofentechnik GmbH ohledně situace a fakturace zákazníků mimo Rakousko a Německo, týká se pouze zákazníků společnosti HAAS+SOHN Ofentechnik GmbH, nikoliv zákazníků společnosti HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. Jedná se o jinou právnickou osobu, která není s naší společností nijak přímo kapitálově provázaná. Naše závazky vůči zákazníkům a partnerům zůstávají nezměněny a těšíme se na další úspěšnou spolupráci.

HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. bude nadále investovat do inovací, rozvoje produktů a zákaznického servisu, aby splnila očekávání a potřeby svých zákazníků.
Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete další informace, neváhejte kontaktovat naše odpovědné osoby.

Kontakt:
HAAS+SOHN Rukov, s.r.o.                                               
Ing. Michaela Cintlová, tiskové oddělení                           
Tel.: +420 602 349 859                                                  
Email: michaela.cintlova@haassohn.com                         

HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. 
Ing. Josef Starove, obchodní ředitel
Tel. +420 601 129 088
Email: josef.starove@haassohn.com

Zpět
?
Chcete poradit s výběrem?
Zeptejte se nás. Na dotazy odpovídá servisní technik Mojmír Středa.
Více informací