Soutěž o dřevo pokračuje, známe výherce zářijového kola

Soutěž o dřevo na celou zimu se nám pěkně rozjela. Moc děkujeme všem, kteří se zapojili. Vaše příběhy kamen a důvody, proč jste si zvolili značku HAAS+SOHN, nás opravdu zaujali. Ať už jste „zdědili“ kamna koupí domu, máte je mnoho let nebo jste v nich teprve čerstvě zatopili, všechny vás spojuje pozitivní nálada, prima chvíle a spokojenost s kvalitou vytápění.

Nebylo snadné vybrat jediného výherce zářijového kola a tak jsme se nakonec rozhodli pro vítěze dva. Příběh kamen Arktic s výměníkem na stanici Horské služby v Krušných horách vám přineseme v zimě, až bude dokončena právě probíhající rekonstrukce stanice.

Za příběhem kamen Alytus manželů z Hořovicka, kteří vrací půvab domu z roku 1877, se vydáme s dodávkou dřeva v druhé půli října. Nezapomeňte sledovat náš blog PRIMA CHVÍLE, kde si z těchto návštěv přečtete více.

Na dalším místě jsme vybrali kamna Hartola paní Světlany ze Vsetína. Získává tak cenu druhou v pořadí, a sice vlhkoměr na měření vlhkosti dřeva. A ještě jsme vyhodnotili kamna Treviso pana Tomáše z Liberce. Pro oba je čas u kamen čas trávený s rodinou a povídáním.

Poděkování a drobné dárky patří všem soutěžícím. Moc děkujeme a těšíme se na další vaše fotky s příběhem kamen HAAS+SOHN, neboť zdaleka nekončíme. Přejeme hodně štěstí.

Zpět
?
Chcete poradit s výběrem?
Zeptejte se nás. Na dotazy odpovídá servisní technik Mojmír Středa.
Více informací