S Ovalis RLU vám už nic neunikne

V posledních letech stále více vznikají novostavby jako pasivní či nízkoenergetické domy. To ovlivňuje i trend ve vytápění, kde vzrůstají  požadavky na kamna s nízkým výkonem. U pasivních staveb nároky na energeticky úsporné bydlení ještě „zpřísňují“.

U dřevostaveb či jiných pasivních domů dnes zákazníci mnohem častěji vyžadují záruky úspory energií, tzv. Blower-door testem. Stručně řečeno je to test měření  vzduchotěsnosti budov, včetně úniků energie i přes krbová kamna. Ta vám nespotřebovávají kyslík z místnosti díky nezávislému přívodu vzduchu.

Nemusíte mít obavy, u nás v HAAS+SOHN máme řešení. Naše kamna Ovalis RLU z řady PREMIUM splňují podmínky Blower-door testu a mají na to certifikát od mezinárodní zkušebny. Kromě nízkého výkonu 2.5 – 5.4 kW oceníte i další přednosti, jako jsou automaticky uzavíratelná dvířka. Stačí je pustit a zaklapnou se sama. Nebo máte možnost využití akumulačního tepla díky akumulačním kamenům . Externí přívod vzduchu je samozřejmostí.

Za technickými parametry nezaostává ani design. Kamna Ovalis RLU, jak již název napovídá, jsou elegantně zaoblená a štíhlá jako tužka. Vypadají skvěle u stěny i v rohu. A příjemně vás překvapí cena, která je oproti jiným výrobcům v této kategorii poloviční. Pokud netrváte na certifikátu vzduchotěsnosti, můžete zvolit i variantu Ovalis, ta je ve variantě Grande či Mini. Věříme, že získají vaši přízeň.

Zpět
?
Chcete poradit s výběrem?
Zeptejte se nás. Na dotazy odpovídá servisní technik Mojmír Středa.
Více informací