Roční setkání prodejců 2020

Každým rokem máme příležitost pozvat naše významné obchodní partnery z řad odborných prodejců k nám do severních Čech. Letos to díky pandemii koronaviru vypadalo nejistě a původní termín z dubna 2020 jsme museli přesunout na později. Díky přetrvávajícím opatřením jsme pozvali pouze prodejce z České republiky a setkání se uskutečnilo ve dnech 24.-25. června. I tak se jich tu sešlo kolem 30.

Od loňského roku se událo dost věcí a setkání spojené se školením a představením novinek přineslo hned několik premiér v programu:

  • Tou nejvýznamnější byla změna ve vedení obchodního oddělení. Po 13 letech svého působení se vloni rozloučil pan Hubený. Novým obchodním ředitelem je od května 2020 pan Josef Starove. Ten přednesl část věnovanou obchodu i významným událostem ve firmě jako bylo získání certifkátu ISO 9001 a 14001 v listopadu 2019 a zprovoznění fotovoltaiky na jaře 2020 v obou výrobních areálech. Byl současně moderátorem celého setkání.
  • Premiéru mělo i místo setkání, a sice v pivovaru Kocour ve Varnsdorfu. Krásný areál, kde se kromě dobrého piva dá i dobře najíst a vyspat. Výhodou pro nás byla i možnost napojit peletová kamna na komín a předvést tak výhody ovládání kamen pomocí nové aplikace v chytrém telefonu.
  • S novými modely pro nadcházející topnou sezónu 2020/2021 účastníky seznámil technický ředitel David Tröschel. Mohl tak zodpovědět přímo odborné dotazy prodejců.
  • Marketingové aktivity i možnost spolupráce mezi firmou a odbornými prodejci prezentovala Michaela Cintlová, manažerka pro HR, PR a marketing.
  • Formální část uzavřel šéf servisních techniků Mojmír Středa, který měl své entrée příjezdem na kolečkovém křesle. I přes zdravotní handicap odprezentoval svou část týkající se servisu a reklamací.
  • Zavítal mezi nás i dlouholetý obchodní zástupce Jirka Málek, který v únoru oslavil neuvěřitelných 70 let a tím ukončil pracovní etapu života. Nicméně jako důchodce má prý ještě méně času, než když chodil do práce.

Večer se nesl v příjemné neformální atmosféře, ke které se přidal i ředitel společnosti Václav Cintl. Ten již tradičně měl úvodní slovo při zahájení setkání. Pro zájemce byla připravena prohlídka pivovaru, pro všechny pak degustace místních specialit piva. K zábavě přispěly i hravé aktivity.

Druhý den výprava navštívila výrobní areál, kooperační centrum i zkušebnu kamen v Jiřetíně pod Jedlovou.

Díky za organizaci obchodnímu oddělení a už teď se těšíme na setkání v příštím roce. Potkáme se?

Zpět
?
Chcete poradit s výběrem?
Zeptejte se nás. Na dotazy odpovídá servisní technik Mojmír Středa.
Více informací