Postav si sen - příběh z Čelákovic

Čelákovice. Zvenku vcelku zachovalý rodinný dům. Spodní patro obývá manželský pár Alena a Roman, podkroví jejich syn s rodinou. Zatímco vztah Aleny a Romana je harmonický, jejich bydlení už takový soulad nevyzařuje. Za léta bydlení se tu nashromáždilo dost věcí, některé úpravy dělal i sám Roman. Celý prostor působí tmavě. Chtělo to změnu a tak snacha přihlásila Romana a Alenu do pořadu POSTAV SI SEN. Sami by si na to netroufli.

Úkol pro designéry Kamilu Douděrovou a Františka Kobližku zněl jasně. Přivést světlo a teplo novému domovu. Nejhorší bylo vyklidit prostory stávající a odnosit všechny věci. Policovou stěnu se Kamila s Františkem rozhodli použít a zakomponovat ji do minimalistického stylu a světlý prostor oživit zeleným křesílkem a dalšími zelenými prvky. Nezapomněli ani na motorkářskou vášeň obou manželů v podobě kovové motorky jako ozdobný prvek.

Srdcem domova bývají kamna. V našem případě krbová kamna OVALIS GRANDE. Jejich jednoduchý oválný tvar s prosklením ve střední části propojuje obývací a kuchyňskou část. Proměna se povedla.

Radost byla veliká. Kolik stála proměna, se dozvíte na living.prima.cz.

Zpět
?
Chcete poradit s výběrem?
Zeptejte se nás. Na dotazy odpovídá servisní technik Mojmír Středa.
Více informací