Peletové prima chvíle v Českém Švýcarsku

Když se řekne „prázdniny“, jaké vám naskočí představy? Chalupa, vůně posekané trávy, buřty u táboráku? Nebo roubenka, ladovská zima, sněhulák, rohlík s marmeládou a horký čaj? To všechno vám může nabídnout chalupa U Bedrnů. Pohodu a teplo zařídí peletová kamna HAAS+SOHN. Tenhle sen si můžete od června 2023 splnit.

Venkovská roubenka s útulnou atmosférou

Klasická chalupa v rustikálním stylu a přesto moderně vybavená. Se vkusem a citem majitelů se tu kombinuje dřevo a doplňky ze skla či kovu. Najdete tu 6 ložnic, společnou jídelnu a obývací část s koženými klubovkami. Večerní atmosféru umocní pohled do plamene peletových kamen. Kuchyň je vybavená myčkou i moderním kávovarem. Venkovní posezení u grilu nebo koupání v bazénu? To všechno tu najdete.

Teplo na stisknutí tlačitka

Aby obyvatelé chalupy měli co nejmenší práci s udržováním tepla, jsou tu od toho peletová kamna HSP 6 s výměníkem. Jediné, co je potřeba, je nasypat pelety do zásobníku a ostatní si kamna zařídí sama. Udržování teploty, dávkování i hlídání proti přehřátí. 

Tipy na výlety v Českém Švýcarsku

České Švýcarsko vám nabídne spoustu příležitostí k objevování. Zde je pár tipů na výlety, které stojí za to:

  • Pravčická brána: Navštivte největší pískovcovou bránu v Evropě. Tato impozantní skalní formace vám poskytne úchvatný výhled na okolní krajinu.
  • Tiské stěny: Projděte se po jedné z nejkrásnějších skalních oblastí v Českém Švýcarsku. Tato oblast je známá svými úžasnými skalními věžemi a kaňony.
  • Přírodní rezervace Jetřichovické stěny: Vydejte se na procházku touto přírodní rezervací plnou rozmanité flóry a fauny. Můžete zde obdivovat malebné skalní útvary a krásné výhledy.
  • Křížová cesta na Křížovou horu v Jiřetíně pod Jedlovou: Objevte poutní místo na výrazném hřbetu táhnoucím se od Jedlové až po Jiřetín pod Jedlovou.
  • Dolský mlýn: Zastavte se u tohoto historického vodního mlýna, kde můžete prozkoumat expozici místní historie a relaxovat v okolní přírodě.

Důvodů víc než dost rozjet se do našeho malebného kraje šluknovského výběžku. Budeme se těšit, že vás na svých toulkách potkáme.

Zpět
?
Chcete poradit s výběrem?
Zeptejte se nás. Na dotazy odpovídá servisní technik Mojmír Středa.
Více informací