Peletová kamna s výměníkem do 35 000 Kč – Nová zelená úsporám není jen o kotlích

Vážení zákazníci, víte, že v programu Nová zelená úsporám mají majitelé rodinných domů jedinečnou možnost získat až 50% dotaci na zateplení, nová okna a vytápění? Nově i peletová kamna s výměníkem, která na našem trhu nabízí HAAS+SOHN. Prima zpráva je, že si tak můžete pořídit naše peletová kamna HSP 6 s výměníkem za skvělou cenu.

Předschválené výrobky
V programu Nová zelená úsporám mají majitelé rodinných domů jedinečnou možnost získat až 50% dotaci na zateplení, nová okna a vytápění. Žádost o dotaci musí obsahovat projektovou dokumentaci zpracovanou akreditovaným technikem. U žádosti se posuzuje jak technické řešení, tak použité výrobky (okna, izolace, kamna), které musí být v projektu přesně specifikovány. Nejjednodušší je vybírat přímo ze seznamu registrovaných výrobků. Registrované výrobky a technologie již prošly schvalovacím řízením, takže je lze do projektu zapracovat bez nutnosti prokazovat, že jsou skutečně úsporné. V seznamu nově přibyla i naše peletová kamna HSP 6 s výměníkem. Za cenu „klasických krbovek“ si tak můžete pořídit nejmodernější technologii a dokonalý komfort.
 

Krb bez štípání dřeva
Pokud chcete pohodlí a elektrický, nebo plynový kotel vám přijdu příliš sterilní, zkrátka se nechcete připravit o praskání ohně a pohled na plamen, zkuste naše peletová kamna. Díky extra velkému prosklení a novému řešení hořáku vypadá plamen stejně, jako by v ohništi skutečně hořela dřevěná polínka. Peletová kamna od HAAS + SOHN Rukov ocení i alergici. Kamna totiž nepředávají teplo pomocí ventilátoru, ale teplý vzduch stoupá do místnosti přirozenou cirkulací. Proto nevíří prach a jsou až neuvěřitelně tichá. Výhodou je také jednoduché ovládání v češtině, ať už panelem v horní části, nebo pomocí mobilní aplikace. Díky teplovodnímu výměníku mohou peletová kamna sloužit i jako hlavní zdroj tepla. Navíc si můžete libovolně nastavit, kolik tepla půjde do vzduchu a kolik bude předáváno do vody v radiátorech. 
Na stránkách www.novazelenausporam.cz najdete podrobný návod jak o dotaci zažádat.
 

Žádosti se přijímají do 31.12. 2021.

V provozu je také bezplatná infolinka na čísle 800 260 500.

Jak se žije s našimi peletovými kamny se dozvíte již brzy na našem blogu.

Zpět
?
Chcete poradit s výběrem?
Zeptejte se nás. Na dotazy odpovídá servisní technik Mojmír Středa.
Více informací