Ohlédnutí za veletrhem FOR ARCH 2021

Stále žijeme v době covidové. Díky relativně příznivé situaci mohl v září proběhnout 32. ročník nejvýznamnějšího stavebního veletrhu v České republice FOR ARCH prezenční formou. A tak se brány areálu PVA EXPO Praha v Letňanech otevřely návštěvníkům ve dnech 21.-25.9.2021. Spolu s veletrhem FOR INTERIOR zaplnily všechny výstavní haly.

 

V čem byl 32. Ročník jiný?

Určitě díky protiepidemickým opatřením a nutností se prokázat bezinfekčností přilákal veletrh méně návštěvníků než v běžných předchozích letech. Na druhou stranu přišli téměř 34 tisíce návštěvníků, kteří opravdu hledali inspiraci či řešení pro svoje bydlení.

 

Co jste mohli zažít na stánku HAAS+SOHN?

Pohodu jako doma v obýváku. Na ploše více jak 100 m2 jsme předvedli 18 modelů krbových, kachlových i peletových kamen. Velkým lákadlem a poutačem pozornosti byla zapojená peletová kamna HSP 7 II. Stále je spousta lidí, kteří neznají peletové vytápění a jsou mile překvapeni jeho výhodami. Jednoduchá obsluha, snadná údržba, většinu věcí si kamna řídí sama. Stačí je jen nastavit a dát jim pokyn, kdy mají topit.

K dobré radě návštěvník mohl tradičně ochutnat domácí štrúdl a kávu. Kdo se zapojil do průzkumu, mohl se těšit na závěrečné slosování o ceny. Od drobných praktických dárků až po vouchery na slevu k nákupu kamen či servisní prohlídku zdarma.

 

Co z průzkumu vyplynulo?

  • 63% dotázaných si vybírá svoje první kamna,
  • 90% dotázaných vybírá kamna/krb jako doplňkový zdroj vytápění,
  • 74% respondentů zná značku HAAS+SOHN

Při výběru kamen hrají roli tato hlediska důležitosti:

  • 80% design
  • 56% výkon
  • 50% kvalita

 

A kdy se uvidíme příště?

33. ročník veletrhu FOR ARCH je naplánován v kalendáři v termínu 20.-24.9.2022. Děkujeme za letošní návštěvu a těšíme se na další ročník.

Váš tým HAAS+SOHN Rukov

Zpět
?
Chcete poradit s výběrem?
Zeptejte se nás. Na dotazy odpovídá servisní technik Mojmír Středa.
Více informací