Jak se staví sen extra – příběh z Neratovic

Příběh z Neratovic. V domě, kde prožila téměř celý svůj dosavadní život, zažila Markéta dobré i zlé. Ještě jako dítě je opustila matka alkoholička a tak jí vychovával otec s babičkou. Nyní tu žije s tatínkem a po nevydařených vztazích se svými dvěma dětmi. Dům má sice relativně dost prostoru, přesto tu každému chybí jeho koutek, hnízdečko, které tvoří domov.

Markéta si moc přála proměnu od Kamily Douděrové a Františka Kobližky. K plnění snu jim opravdu tato sehraná designérská dvojice pomohla. Původní přání na proměnu kuchyně se nakonec rozšířila i na ostatní pokoje. Syn, který miluje středověk, se dočkal pokoje pro rytíře. Dceři, která by jednou chtěla být módní návrhářkou, proměnili designéři pokojík do fashion stylu pro mladou dámu, kde na tapetu použili její vlastní skicu. I Markéta se dočkala své vlastní ložnice, prostoru, kde může trávit čas i se svými blízkými.

V místnosti kuchyně Kamila s Františkem objevili nepoužívaný vstup do komína, který chtěli oživit osazením kamen. Z našich modelů si vybrali tradiční kachlová kamna ČIČMANY v kombinaci olivové barvy a slonové kosti. Ta je nadchla tak, že podle nich doladili zbytek interiéru do retro zelinkavého stylu, ovšem s moderním vybavením.

Radost byla nepopsatelná a dojemná. Kolik stála proměna, se dozvíte na living.prima.cz.

Zpět
?
Chcete poradit s výběrem?
Zeptejte se nás. Na dotazy odpovídá servisní technik Mojmír Středa.
Více informací