A jak vám se líbil veletrh FOR ARCH 2018?

Hodnotit veletrh FOR ARCH z hlediska úspěšnosti, sotva za ním zaklaply dveře, je předčasné. Rádi bychom se s vámi ale podělili o zážitky a postřehy z něj.

Náš stánek v novém hávu jsme představili již v roce 2016 a proto jste k nám mířili už „najisto“. Přesto pro vás máme vždy něco nového. Nové modely samozřejmě a ještě něco navíc. Vloni jsme k nejlepší kávě na FOR ARCHu nabízeli linecké, letos štrúdl s rozinkami a mandlemi.  A protože vám chutnal, recept vám již brzy přineseme na našem blogu PRIMA CHVÍLE.

A co vás zaujalo na stánku? Na co jste se nejvíce ptali? Ti, kteří staví většinou nízkoenergetický či pasivní dům, řeší vytápění s nízkým výkonem. U pasivních domů je navíc zajímá těsnost před únikem energií. Splnění podmínek tzv. Blower-door testu ideálně odpovídají naše prémiová kamna Ovalis RLU. Opravdové zájemce příjemně překvapí i cena.

Kdo netrvá na certifikaci těsnosti, může volit mezi dalšími modely s nízkým výkonem – ať už Salerno II, Pinerolo, Nordby nebo třeba Salzburg easy, který můžete doplnit i o naše lavice a vytvořit tak designový celek. Není divu, že se o zakoupení vystaveného modelu zákazníci málem poprali, jaký byl zájem. Všechny modely jsou navíc vybaveny systémem Easy Control pro pohodlné ovládání regulace vytápění.

Kdo má rád technické vychytávky  a  věci pod kontrolou, budou ho zajímat peletová kamna. Jsou tichá, ekologická, bezpečná a spolehlivá . S vybavením WLAN je navíc dokážete ovládat i přes mobil na dálku. Jaká pohoda. U našich kamen HSP 6 s výměníkem navíc můžete získat dotaci na pořízení v Nové zelené úsporám.

Ale nezapomeňme i na ty, kteří jsou zastánci klasiky. Po našich tradičních výkonných kamnech Nivala s výměníkem či kachlovými kamny Treviso s výměníkem, které naopak nepotřebují revizi, se jen zaprášilo. O krbové vložce Vesuvio II nemluvě. Už teď se objednávky navyšují.

Někteří návštěvníci dávají přednost klasickému krbu. Kdo nechce řešit postavení krbu od krbaře, může zvolit naši krbovou stavebnici. Vystavený model Dachstein se líbil díky jednoduchosti a malého prostoru, který v místnosti zabere. Ptali jste se, jak je obestavba dodávána a jak je to s možností nátěru. Stavebnici vám dodáme ve 3 dílech a s pomocí silných rukou ji dva lidé hravě zvládnou sestavit. Natřít ji můžete jakoukoliv interiérovou barvou dle vašeho vkusu.

Věříme, že se vám u nás na stánku líbilo a inspirovali jsme vás k pořízení nového modelu od HAAS+SOHN. Těšíme se na vás při některé z dalších příležitostí.

Zpět
?
Chcete poradit s výběrem?
Zeptejte se nás. Na dotazy odpovídá servisní technik Mojmír Středa.
Více informací