Zkušenosti majitelů - Peletová kamna HSP 6 Premium 32

 

 Letos na jaře jsme měli to potěšení navštívit moderní dvojdomek v Rychnově u Jablonce nad Nisou. Dvojdomek stavěli dva kamarádi. Vždy po práci, svépomocí, často do úplného vyčerpání. Stavěli ale s láskou, nadšením a zajímavými nápady. Každá polovina je uzpůsobená potřebám majitelů. „Vedle je pořád živo a zaručeně tam šlápnete na kostku z Lega.“ říká ještě ve dveřích Martin, který svou část domu obývá jen s přítelkyní Petrou.

Peletová kamna HSP 6 Premium 32

Peletová kamna HSP 6 Premium 32

Martin a Petra vsadili na klid a útulnost. Zvolili moderní a elegantní interiér se světlým kuchyňským koutem a obývací částí, které v rohu vévodí peletová kamna HSP 6 Premium 32. Roh i podlahu si Martin obkládal sám. Svěřil se nám, že kamna měl vybraná ještě, než začal přízemí zařizovat. Úkol zněl jasně. Stěna musí ladit s barvou kamen. Proč zrovna peletová kamna? „Nejvíc mě baví ten start, jsem povoláním technik a tohle je prostě krásně fungující stroj. Na mobilu nastavím teplotu a už je slyšet, jak se do hořáku sypou peletky. Stačí pár vteřin a je vidět plamen,“ vypráví Martin. Dodává, že dřeva už se za život naštípal dost. Pro topení peletkami se rozhodl hlavně kvůli pohodlí. Díky mobilní aplikaci a funkci W-LAN může kamna ovládat bez toho, aby vstával z gauče.

Peletová kamna HSP 6 Premium 32

Displej na horní části kamen

Peletová kamna HSP 6 Premium 32

Oheň se rozhořívá
Z Rychnova odjíždíme pozdě odpoledne s úsměvem na tváři a lahví slivovice od pána domu. Rádi se opět zastavíme. Třeba v zimě, zahřát se cestou na lyže.

Peletová kamna HSP 6 Premium 32

Děkujeme Martinovi a Petře za pozvání a přejeme mnoho spokojených Prima chvil. ?
Chcete poradit s výběrem?
Zeptejte se nás. Na dotazy odpovídá servisní technik Mojmír Středa.
Více informací