Školení prodejců

Školení odborných prodejců je u nás tradicí. Letos jsme už po osmé přivítali naše obchodní partnery z České i Slovenské republiky. Program jsme oproti minulým letům trochu obměnili a začali jsme v Jiřetíně pod Jedlovou prohlídkou nové zkušebny (ta je opravdu v čerstvé fázi výstavby, ještě nemá finální podobu) a poté jsme zavítali do výroby. Pro naše prodejce je to zajímavá zkušenost, sledovat, jak vznikají produkty, které pak nabízí ve svých obchodech. Navíc také mohli vidět, jak neustále modernizujeme výrobu a zefektivňujeme procesy.

Samotné školení poté probíhalo v areálu Sportlife v Rumburku. Podstatnou část tvořilo seznámení s našimi produktovými novinkami do nové topné sezóny. Detaily fungování, konstrukčními vylepšeními či použitím nových materiálů nás provedl technický ředitel Ing. David Tröschel. U vystavených modelů proběhla řada praktických dotazů týkající se fungování, instalace, dodání kamen či servisu a také diskuze, ať už na téma barevných variant výrobků či možných alternativních úprav. V obchodní části byli naši obchodní partneři seznámeni s konceptem personifikované objednávky kamen MY HAAS a připravované nabídce prodloužené záruky na 36 měsíců při registraci v nové aplikaci. V marketingové části jsme hledali další možnosti spolupráce a vzájemné podpory. Rádi budeme sdílet zákaznické realizace získané od našich prodejců.

Na závěr formální části jsme ocenili nejlepší prodejce za loňský rok ve třech kategoriích: Nejlepším internetovým prodejcem byla firma GIVE Group s.r.o., nejlepším prodejcem pak VOSS Zlín s.r.o. a skokanem roku se stala firma Libor Eisenhammer – Krbová kamna Touchovice.

Poté už následovala večeře a společenská část. Čas na příjemné povídání i aktivní bowling. Ti, kteří zůstali až do druhého dne, měli možnost si prohlédnout náš nový showroom ve Varnsdorfu. Kromě spousty informací si domů odvážejí naše čerstvé výtisky firemních novin a školicího materiálu. Už teď se těšíme na další setkání.

Zpět
?
Chcete poradit s výběrem?
Zeptejte se nás. Na dotazy odpovídá servisní technik Mojmír Středa.
Více informací