Pozvání na výstavu Infotherma 2019

Zajímá Vás, co nového v oblasti vytápění, smysluplného využívání obnovitelných zdrojů a úspor energií? Pak si nenechte ujít 26. ročník mezinárodní výstavy Infotherma 2019.

Přijměte naše pozvání na stánek č. 201 vystavujících firem Vávra kamna s.r.o. a VOSS Zlín s.r.o., kde najdete modely krbových kamen značky HAAS+SOHN. Na co se můžete těšit? Pokud se Vám nechce vstávat ke kamnům usměrnit jejich žár, nechte to na nich. Naše kamna i-2100 s vybavením plně automatického , elektronického ovládání regulace vzduchu i-Control, to udělají za Vás. Tato kamna jsou nejen chytrá, ale i elegantní díky svému pískovcovému obkladu Woodstone Prestige.

Řešíte-li vytápění celého domu, budou Vás zajímat kamna s výměníkem. Mezi vystavenými modely uvidíte moderní provedení krbových kamen Avesta s výměníkem nebo třeba klasická kachlová kamna Treviso II s výměníkem v barvě medovníku, s kachlovým soklem. Ta navíc díky svému nižšímu výkonu nepodléhá povinné revizi topidel. Všechny Vaše dotazy Vám rádi zodpoví odborníci s dlouholetými zkušenostmi z oboru. Využijte tuto příležitost dozvědět se co nejvíce o chytrém i úsporném vytápění.

Výstava se koná v termínu 21. - 24. ledna 2019 na Výstavišti Černá louka v Ostravě. Pro návštěvníky je otevřeno denně v čase 9:00 - 18:00 hodin.

Těšíme se na Vás.

Zpět