Ohlédnutí za veletrhem FOR THERM 2020

Zase jeden veletrh za námi. Tentokrát premiérově veletrh krbů, kamen a kotlů FOR THERM, který rozšířil související veletrhy FOR PASIV a FOR WOOD v letňanském areálu PVA EXPO Praha. Byla to trochu sázka do loterie jak pro organizátory, tak i pro vystavovatele. Bude o tento veletrh zájem? Vše dopadlo nadmíru dobře a 3 dny uběhly nesmírně rychle, protože zájemců a navštěvníků bylo dostatek.

Nestihli jste to do Prahy nebo to pro vás bylo příliš daleko? Máme pro vás fotogalerii a alespoň stručné ohlédnutí, co se dělo na stánku HAAS+SOHN:

Premiéra premiér

  • svou premiéru zde měla krbová kamna s třístranným pohledem na plamen Eiffel a to v provedení plech i skleněné boky (někomu se líbila moc a někdo byl v rozpacích),
  • kachlová kamna budila pozornost, zvláště ta s klasickou kachlí Treviso mini a Čičmany, milovníkům moderního bydlení učarovala naopak metalická kachle kamen Dale nebo bílá vroubkovaná kachle kamen Hestra,
  • chalupáři nebo zákazníci, kteří potřebují kamna menších rozměrů, ocenili novinku Foresta, která má doplňky v dřevěném dekoru,
  • robustní kachlová kamna s výměníkem Matera přitahovala lidi jako magnet. O to více je potěšila informace, že na tato kamna lze získat dotaci v programu Nová zelená úsporám.

Pelety nepatří jen do kotle

Zvýšili jsme povědomí o peletových kamnech, protože pelety nepatří jen do kotle. Komu se nechce štípat dříví, chce být šetrný k přírodě i své peněžence, ale chce mít možnost dívat se do  plamenů pro dobrý pocit, měl možnost vidět hned několik modelů našich peletových kamen:

Bez našeho týmu by to nešlo

Základ našeho stánku však tvořil sehraný tým. Všichni aktivně podávali odpovědi na dotazy návštěvníků. Navíc jsme tradičně servírovali domácí štrúdl ke kávě PRIMA CHVÍLE. Milé hostesky korzovaly po všech výstavních halách a rozdávaly naše firemní noviny. Všem jim patří velké díky.

Máme pro vás dobrou zprávu - uvidíme se s vámi buď na veletrhu Nábytok a bývanie ve slovenské Nitře už brzy v březnu a nebo v září na veletrhu FOR ARCH opět v pražských Letňanech.

Děkujeme za přízeň a těšíme se na další setkání s vámi.

Tým HAAS+SOHN Rukov

Zpět
?
Chcete poradit s výběrem?
Zeptejte se nás. Na dotazy odpovídá servisní technik Mojmír Středa.
Více informací