Uživatel

Vaše ideální kamna
Vytápěný prostor: m3
Výkon: kW
Vývod kouřovodu:
vrchní zadní
Výměník:
Ano Ne
Externí přívod vzduchu:
Ano
Pouze novinky:
Ano
Pouze "do vyprodání zásob":
Ano
Ceník

Zaslání ceníku si vyžádejte zde
a nebo si jej prohlédněte v katalogu

Seznam doporučených prodejců

Pro snadné vyhledání nejbližší prodejny nebo vhodného internetového obchodu klikněte zde

CZ > O společnosti > Novinky > Učitelé správného topení, opraváři a cestovatelé – představujeme náš servisní tým

Učitelé správného topení, opraváři a cestovatelé – představujeme náš servisní tým

Když kamna nefungují, jak mají, není to nikdy příjemné. Důležité je, mít se na koho obrátit. V Haas+Sohn Rukov máme tým zkušených servisních techniků.

Mojmír Středa, Josef Jánoš a Jaromír Bandas znají naše kamna do posledního detailu. Říká se, že podle fotky náhradního dílu dokážou určit model i rok výroby. Co je na tom pravdy neprozradíme, jisté ale je, že na tuhle trojici se můžete spolehnout.

„V Haasu jsem začínal na montáži, takže jsem naše výrobky zažil i z druhé strany. Vím, jak jsou naše kamna propracovaná, a proto je mám rád,“ říká Mojmír Středa, vedoucí servisní party. „Věci jako Easy Control nebo možnost čistit výměník zvenku hodně pomáhají při každodenním topení. Je to ale už složitější technika, a tak se vyplatí dodržovat návod k obsluze.“


Nejčastěji se naši technici ve své praxi potkávají s tím, že lidé mají kamna špatně zapojená. „Každá kamna jsou stavěná na jiné použití. Fungují jen tehdy, když se s nimi správně zachází,“ vysvětluje Mojmír Středa. „Nejsme tedy jenom opraváři, často taky zákazníky učíme správně topit, případně napravujeme ‚zlepšováky‘ některých kutilů.“
Platí totiž, že čím jsou kamna kvalitnější, tím jsou také složitější. Dnes už Haas+Sohn Rukov vyrábí dokonce peletová kamna ovládaná mobilem. Ta se v případě potíží dají ‚napíchnout‘ na diagnostiku, podobně jako třeba auto v servisu. Více si o nich můžete přečíst ZDE.

Vytisknout Poslat stránku e-mailem