Uživatel

Vaše ideální kamna
Vytápěný prostor: m3
Výkon: kW
Vývod kouřovodu:
vrchní zadní
Výměník:
Ano Ne
Externí přívod vzduchu:
Ano
Pouze novinky:
Ano
Pouze "do vyprodání zásob":
Ano
Ceník

Zaslání ceníku si vyžádejte zde
a nebo si jej prohlédněte v katalogu

Seznam doporučených prodejců

Pro snadné vyhledání nejbližší prodejny nebo vhodného internetového obchodu klikněte zde

Novinky

Strana: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11] 

 
Vážení zákazníci!

Mít před zimou náskok se vyplatí! My jsme připraveni! Ve spolupráci s našimi obchodními partnery pro Vás máme výhodnou nabídku na vybrané modely značky HAAS+SOHN.

Využijte možnost odborného poradenství a navíc získáte kamna se slevou! Více...
 
Vážení zákazníci a příznivci značky HAAS+SOHN!

Zveme Vás co nejsrdečněji na regionální výstavy, které se konají v těchto dnech i nejbližším období. Naše výrobky naleznete na stáncích našich prodejců a obchodních partnerů!

Využijte možnost konzultace s odborníky přes vytápění a získejte veletržní slevu! Více...
 
Přijďte nám ukázat, co všechno umíte a my Vám dáme možnost podílet se na vzniku radosti v mnoha domácnostech při posezení u našich výrobků.

Nebo se to k nám přijďte naučit, pokud jste ochotni se učit novým věcem. Protože HAAS+SOHN nejsou jen kamna! Ale především lidé, kteří stojí za proměnou plechu v krásný designový model krbových, kachlových či peletových kamen či krbové vložky.

Vážíme si poctivých a manuálně zručných pracovníků a nabízíme stabilní zázemí v perspektivní firmě.

Společnost HAAS+SOHN Rukov Vás ráda uvítá ve svých řadách. Více...
 
Inventura
02.03.2017
Vážení zákazníci a obchodní partneři!

Z důvodu plánované řádné inventury bude ve dnech 29.3.-31.3.2017 včetně pozastaven prodej a výdej výrobků značky HAAS+SOHN.

Poslední expedice proběhne 28.3. do 12hod. Prodej i výdej zboží bude opět obnoven ke dni 3.4.2017. Po dobu inventur bude omezeno i fungování zákaznického servisu!

Děkujeme za pochopení! Více...
 
Každý, kdo staví, rekonstruuje či jen uvažuje o stavebních úpravách svého bydlení, si nenechal ujít příležitost a navštívil veletrh Moderního vytápění. Letos se konal již po dvanácté a to v termínu 2.-5.2.2017 v pražském areálu výstaviště v Holešovicích. Více...
 
Vážení zákazníci a obchodní partneři,

rádi bychom vás informovali, že z důvodu omezené personální kapacity a vzhledem k účasti na veletrhu Krby, kamna a Moderní vytápění, bude obchodní oddělení dne 1. a 3. února uzavřeno.

Velice se omlouváme za případné komplikace.

Rádi vás uvítáme na stánku HAAS+SOHN v přední montované hale na pražském výstavišti v Holešovicích ve dnech 2.-5.2.2017! Více...
 
Vážení zákazníci a příznivci značky HAAS+SOHN!

Srdečně Vás zveme na 12. ročník mezinárodního veletrhu MODERNÍ VYTÁPĚNÍ, zaměřený na moderní technologie vytápění. Akce se koná ve dnech 2.-5.2.2017 v areálu výstaviště v Praze - Holešovicích.

Stánek HAAS+SOHN najdete v přední montované hale M. Přijďte se podívat, jak se vyvíjí trendy ve vytápění!

Těšíme se na Vaši návštěvu! Více...
 
Zveme Vás co nejsrdečněji na XXIV. ročník výstavy Infotherma 2017, která se uskuteční ve dnech 23.-26.1.2017 opět na výstavišti Černá Louka v Ostravě.

Výrobky značky HAAS+SOHN budou prezentovány na společném stánku firmy VOSS Zlín a Petr Vávra - Krbova kamna.COM. Více...
 
Vážení zákazníci,

rádi bychom i v roce 2017 přinášeli radost do Vašich domovů. Připravili jsme pro Vás akční slevy až do výše 17% z doporučené maloobchodní ceny!!!

Sleva platí na objednávky uzavřené v období 1.1.-31.3.2017 nebo do vyprodání zásob! Více...
 
PF 2017
01.01.2017
Vážení zákazníci, obchodní partneři a příznivci značky HAAS+SOHN!

Čas… Roky, měsíce, dny, hodiny, chvíle…čas navíc darovat sice neumíme, ale umíme věnovat zážitky, chvíle, které prožijete spolu s rodinou či vašimi blízkými u rodinného krbu…u krbových kamen HAAS+SOHN. I v roce 2017! Více...
  

Vytisknout Poslat stránku e-mailem