Uživatel

Vaše ideální kamna
Vytápěný prostor: m3
Výkon: kW
Vývod kouřovodu:
vrchní zadní
Výměník:
Ano Ne
Externí přívod vzduchu:
Ano
Pouze novinky:
Ano
Pouze "do vyprodání zásob":
Ano
Ceník

Zaslání ceníku si vyžádejte zde
a nebo si jej prohlédněte v katalogu

Seznam doporučených prodejců

Pro snadné vyhledání nejbližší prodejny nebo vhodného internetového obchodu klikněte zde

Novinky

Strana: [1]  [2]  [3]  [4]  [5]  [6]  [7]  [8]  [9]  [10]  [11]  [12]  [13]  [14] 

 
Víte, že už rok pro vás svařujeme kamna v nově zrekonstruované a zmodernizované hale? Roční výročí má i nová posila svařovny - svařovací robot Panasonic od společnosti Valk Welding. Díky němu a zkušeným rukám našich svářečů pro vás zkvalitňujeme vaše PRIMA CHVÍLE.

A zdaleka nekončíme, nová lakovna a montáž již brzy. Více...
 
Vážení zákazníci a obchodní partneři,

chtěli bychom Vás informovat, že z technických důvodů nebude dne 30. dubna 2018 a 7. května 2018 v provozu centrální sklad ve Varnsdorfu.

Vzhledem ke státním svátkům 1. a 8.5. bude obchodní oddělení, zákaznický servis i expedice fungovat do pátku 27.4. Poté Vám budeme k dispozici opět ve středu 2.5. Následovně budeme fungovat do pátku 4.5. a znovu od 9.5.

Děkujeme za pochopení. Více...
 
Vážení zákazníci a příznivci značky HAAS+SOHN!

Zveme Vás co nejsrdečněji na regionální výstavy, které se konají v těchto jarních dnech. Modely HAAS+SOHN naleznete na stáncích našich prodejců a obchodních partnerů!

Využijte možnost konzultace s odborníky přes vytápění a získejte veletržní slevu! Více...
 
Inventura
23.03.2018
Vážení zákazníci a obchodní partneři!

Z důvodu plánované řádné inventury bude ve dnech 28.3.-5.4.2018 včetně pozastaven prodej a výdej výrobků a náhradních dílů značky HAAS+SOHN.

Poslední expedice pro obchodní partnery proběhne před Velikonocemi 29.3. do 12hod. Prodej i výdej zboží bude opět obnoven ke dni 6.4.2016. Po dobu inventur bude omezeno i fungování zákaznického servisu!

Děkujeme za pochopení! Více...
 
Škola základ života.

Anebo třeba "Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce" - tak pojmenoval jednu svou knihu Robert Fulghum.

... A my jsme rádi, že mateřská škola v Jířetíně pod Jedlovou zavítala jednoho mrazivého dne i k nám do HAAS+SOHN Rukov. Více...
 
Nenechte si ujít slovenskou akci roku v oblasti nábytku, bytových doplňků, designu i technologických řešení v oblasti bydlení.

Již 28. ročník mezinárodního veletrhu Nábytok a bývanie 2018 je za dveřmi. A kde že se akce koná? 13.-18. 3. 2018 tradičně v Agrokomplexu Nitra.

HAAS + SOHN Rukov u toho samozřejmě nemůže chybět. Najdete nás na stánku M13 v hale M1.

Jste srdečně zváni. Více...
 
Celoroční přípravy, uběhne pár dní a je po veletrhu a může se začít nanovo.

Jaký byl veletrh Moderní vytápění 2018 v pražských Holešovicích, který se konal od 1. do 4. února?

Na to jsme se zeptali zástupců organizátora, vystavovatele i návštěvníků... Více...
 
Vážení zákazníci a obchodní partneři,

chtěli bychom Vás informovat, že z technických důvodů nebude dne 31. ledna 2018 fungovat obchodní oddělení ani zákaznický servis.

Děkujeme za pochopení. Více...
 
Vážení zákazníci a příznivci značky HAAS+SOHN,

přijměte naše pozvání na veletrh MODERNÍ VYTÁPĚNÍ, který se letos koná od 1. do 4. února na výstavišti v pražských Holešovicích.

Přijďte se podívat, co je nového v oblasti vytápění, úspor energií, jaké frčí nové designy a stavte se u nás na stánku na kus řeči a výbornou kávu. Najdete nás v přední montované hale stánek M66.

Těšíme se na Vás. Více...
 
Jubilejní XXV. ročník výstavy Infotherma 2018, která se uskuteční ve dnech 22.-25.1.2018 opět na výstavišti Černá Louka v Ostravě, je tu.

Přijďte se inspirovat - kamna značky HAAS+SOHN budou prezentovány na společném stánku firmy VOSS Zlín a Petr Vávra - Krbova kamna.COM. Jste srdečně zváni. Více...
  

Vytisknout Poslat stránku e-mailem