Uživatel

Ceník

Zaslání ceníku si vyžádejte zde
a nebo si jej prohlédněte v katalogu

Seznam doporučených prodejců

Pro snadné vyhledání nejbližší prodejny nebo vhodného internetového obchodu klikněte zde

Jsme členem klastru česká peleta

Jsme členy Exportního klubu
 
Vážení zákazníci!

Nejenom krásné jarní počasí Vám zvedne náladu. Připravili jsme pro Vás jarní vítr slev na vybrané modely kamen značky HAAS+SOHN!

Získejte slevu až 56%! Ušetřit tak můžete až 13.000,- Kč. Nepropásněte jedinečnou šanci pořídit si krbová kamna za výhodnou cenu!

Akční nabídka platí od 14.4.2014 až do vyprodání zásob. Více...
 
Nová sekce KARIÉRA u HAAS+SOHN Rukov právě startuje!

Rádi bychom Vás informovali, že na našich webových stránkách přibyla nová sekce KARIÉRA!

Chcete spojit svou kariéru se jménem stabilní prosperující společnosti, k jakým firma HAAS+SOHN Rukov, s.r.o. bezesporu patří? Neváhejte nás oslovit! Více...
 
Vážení zákazníci a vážení obchodní partneři!

Před začátkem sezóny jste zjistili, že je třeba něco vyměnit či doplnit u kamen značky HAAS+SOHN? Máme pro Vás dobrou zprávu. Právě spouštíme nový e-shop náhradních dílů. V klidu domova si na našich webových stránkách v sekci e-shopu jednoduše vyberete to, co schází vašim kamnům, a vložíte do nákupního košíku. Vaši objednávku promptně vyřídíme! Již nemusíte trávit čas voláním na zákaznickou linku.

Startujeme 16.září! Více...
 
Jste-li majitelem krbových kamen s výměníkem, krbové vložky s výměníkem či kotle na tuhá paliva, určitě jste zaznamenali, že vstoupil v platnost nový zákon o ochraně ovzduší. Není Vám vše jasné? Chybí Vám patřičné informace?

V následujícím textu Vás blíže seznámíme s problematikou a zodpovíme na nejčastější otázky... Více...
 
Mezi novinkami pro sezónu 2013/2014 se objevil model krbových kamen Nivala s výměníkem. Zadání pro oddělení vývoje společnosti HAAS+SOHN Rukov s.r.o. bylo stručné – vyvinout model, který spojí tradiční a prodejně oblíbený výrobek se zcela novými parametry. Více...
 
Pro letošní sezónu 2013/2014 připravila firma HAAS+SOHN Rukov s.r.o. pro své zákazníky novou krbovou sestavu „Pinus“, která je skutečným mistrem v úspoře místa a výborně se hodí také do menších obytných prostor.

Krbová sestava okouzlí moderním, přímočarým designem, smaltovanými dvířky, možností individuální barevné úpravy dle vkusu zákazníka a použitím inovativní technologie vytápění. Více...

Další >>

Vytisknout Poslat stránku e-mailem