Uživatel

Seznam doporučených prodejců

Pro snadné vyhledání nejbližší prodejny nebo vhodného internetového obchodu klikněte zde

Jsme členem klastru česká peleta

Jsme členy Exportního klubu
 
Vážení zákazníci a obchodní partneři,

chtěli bychom Vás informovat, že z technických důvodů nebude dne 30. dubna 2018 a 7. května 2018 v provozu centrální sklad ve Varnsdorfu.

Vzhledem ke státním svátkům 1. a 8.5. bude obchodní oddělení, zákaznický servis i expedice fungovat do pátku 27.4. Poté Vám budeme k dispozici opět ve středu 2.5. Následovně budeme fungovat do pátku 4.5. a znovu od 9.5.

Děkujeme za pochopení. Více...
 
Vážení zákazníci a příznivci značky HAAS+SOHN!

Zveme Vás co nejsrdečněji na regionální výstavy, které se konají v těchto jarních dnech. Modely HAAS+SOHN naleznete na stáncích našich prodejců a obchodních partnerů!

Využijte možnost konzultace s odborníky přes vytápění a získejte veletržní slevu! Více...
 
Škola základ života.

Anebo třeba "Všechno, co opravdu potřebuju znát, jsem se naučil v mateřské školce" - tak pojmenoval jednu svou knihu Robert Fulghum.

... A my jsme rádi, že mateřská škola v Jířetíně pod Jedlovou zavítala jednoho mrazivého dne i k nám do HAAS+SOHN Rukov. Více...
 
Vážení zákazníci,

víte, že v programu Nová zelená úsporám mají majitelé rodinných domů jedinečnou možnost získat až 50% dotaci na zateplení, nová okna a vytápění?

Nově i peletová kamna s výměníkem, která na našem trhu nabízí HAAS+SOHN.

Prima zpráva je, že si tak můžete pořídit naše peletová kamna HSP 6 s výměníkem za skvělou cenu. Více...
 
Výrobní sezóna v HAAS+SOHN Rukov je v plném proudu a pro plný výkon nám stále schází šikovné ruce na lisovně, svařovně či elektromontáži peletových kamen.

Přijďte rozšířit haasovský tým. Vážíme si poctivých a manuálně zručných pracovníků a nabízíme stabilní zázemí ve firmě s více jak 20-letou tradicí na českém trhu. Více...
 
Díky zapálení pro věc a šikovným rukám zaměstnanců Haasu vznikla přestavbou a modernizací zbrusu nová svařovna. Nováčkem je svařovací robot, který pomůže svářečům tam, kam by se lidská ruka těžko dostala. Více...

Další >>

Vytisknout Poslat stránku e-mailem